105543. Matgrupp, Bord + 2 st iläggsskivor + 4 st Stolar, 1950/60-tal, Teak

h. 73 82x129, tot. l. 189, slitage, fläckar på skivan

Varunr 105543

14 Juni 2018 17:02

Klubbslag16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK 50 SEK3,00 SEK4,00 SEK5,00 SEK

1344050 SEK2018-06-13 09:39
 50 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 25 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten om samt straffavgift om denna blir överskriden