105605. Skrivbord, 1910/20-tal, Ek

h. 75 85x138, fanerskador, slitage

Varunr 105605

14 Juni 2018 17:37

Webauktion

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 25 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten om samt straffavgift om denna blir överskriden