105606. Soffa, Karl-Johan, 1800-tal, Valnöt

l. 214, skador på klädsel, slitage

Varunr 105606

14 Juni 2018 17:39

Webauktion

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 25 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten om samt straffavgift om denna blir överskriden