105544. Skrivbord, 1950/60-tal, Teak

h. 74 63x120, slitage

Varunr 105544

14 Juni 2018 17:05

Klubbslag23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK 175 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK

13440175 SEK2018-06-14 10:56
14085150 SEK2018-06-13 19:06
303550 SEK2018-06-05 20:00
 50 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 25 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten om samt straffavgift om denna blir överskriden