105604. Snedklaffsekretär, 1940/50-tal, Björk/Alm

h. 90 40x85, fanerskada

Varunr 105604

14 Juni 2018 17:51

Klubbslag23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK 50 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK

LENA6150 SEK2018-06-12 17:21
 50 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 25 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten om samt straffavgift om denna blir överskriden