105559. Hörnhängskåp, 1700-tal

h. 101 47x82, list saknas, fanerskador

Varunr 105559

14 Juni 2018 17:10

Klubbslag19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK 75 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK

28275 SEK2018-06-14 06:11
LENA6150 SEK2018-06-12 17:49
 50 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 25 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten om samt straffavgift om denna blir överskriden