105590. Klaffbyrå , 18/1900-tal

h. 96 48x93, slitage, sprickor

Varunr 105590

14 Juni 2018 17:20

Klubbslag8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK13,00 SEK 75 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK

7775 SEK2018-06-08 00:22
582150 SEK2018-06-05 20:10
 50 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 25 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten om samt straffavgift om denna blir överskriden