105593. Bord, 1940/50-tal, Alrot/Alm,

h. 75 79x130, fläckar, slitage

Varunr 105593

14 Juni 2018 17:22

Klubbslag13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK 50 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK

1344050 SEK2018-06-04 21:58
 50 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 25 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten om samt straffavgift om denna blir överskriden