203. Karin Broos, Litografi, 33x49

"Kor", 26/40, 1981 Proveniens.Risbergs Herrgård

Varunr 112095

27 April 2019 10:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 850 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1000-2000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2140 SEK

750 SEK2019-04-27 08:32
700 SEK2019-04-27 09:49
400 SEK2019-04-26 20:57
350 SEK2019-04-26 16:09
300 SEK2019-04-26 12:50
250 SEK2019-04-26 12:23
200 SEK2019-04-20 22:39
200 SEK Startpris

Kvalité dag 2, 27 april, Konst, Möbler, Design, Trädgård, Belysning, Golv & väggur mm, Lördag 27 April Kl.10.00, Drottninggatan 17, Karlstad, före detta CGC´s lokaler

Onsdag 24 april Kvällsvisning kl.17-20 Torsdag 25 april kl.15-18 Fredag 26 april kl.15 auktionsstart kl.18

Avhämtning efter auktion
OBS ta med egen bärhjälp.
Måndag 29 april tom Fredag 3 maj
kl.13-18 även 1 maj
allt måste hämtas eftersom vi inte har
lokalen längre än 7 maj.

Slagavgift 40 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten