219. Axel Döderhultar´n Petersson, Piga & Ko, otydlig stämpelsignering

stämpelsignering Döderhultarn. Snidat delvis bemålat trä, två delar, H 12, L 16,5 cm respektive H 8 cm.
Skador, kompletteringar, nagg

Varunr 114549

27 April 2019 10:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 1 100 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

1 100 SEK2019-04-27 08:33
1 100 SEK2019-04-27 10:00
850 SEK2019-04-27 08:50
400 SEK2019-04-26 22:06
350 SEK2019-04-26 20:03
250 SEK2019-04-19 17:58
200 SEK Startpris

Kvalité dag 2, 27 april, Konst, Möbler, Design, Trädgård, Belysning, Golv & väggur mm, Lördag 27 April Kl.10.00, Drottninggatan 17, Karlstad, före detta CGC´s lokaler

Onsdag 24 april Kvällsvisning kl.17-20 Torsdag 25 april kl.15-18 Fredag 26 april kl.15 auktionsstart kl.18

Avhämtning efter auktion
OBS ta med egen bärhjälp.
Måndag 29 april tom Fredag 3 maj
kl.13-18 även 1 maj
allt måste hämtas eftersom vi inte har
lokalen längre än 7 maj.

Slagavgift 40 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten