226. Andy Warhol signerad sida ur bok med filtpenna, 26x20 med ram av Andreas Wargenbrant Brons, sign

"Marilyn Monroe" Proveniens. Börje Bengtsson fine art, Landskrona

Varunr 114587

27 April 2019 10:00

Utrop 3000-5000 SEK

9 500 SEK2019-04-26 10:39
9 000 SEK2019-04-27 09:58
7 000 SEK2019-04-27 01:16
1 800 SEK2019-04-27 00:28
1 200 SEK2019-04-24 18:30
1 000 SEK2019-04-24 19:19
800 SEK2019-04-24 15:09
250 SEK2019-04-19 21:12
200 SEK Startpris

Kvalité dag 2, 27 april, Konst, Möbler, Design, Trädgård, Belysning, Golv & väggur mm, Lördag 27 April Kl.10.00, Drottninggatan 17, Karlstad, före detta CGC´s lokaler

Onsdag 24 april Kvällsvisning kl.17-20 Torsdag 25 april kl.15-18 Fredag 26 april kl.15 auktionsstart kl.18

Avhämtning efter auktion
OBS ta med egen bärhjälp.
Måndag 29 april tom Fredag 3 maj
kl.13-18 även 1 maj
allt måste hämtas eftersom vi inte har
lokalen längre än 7 maj.

Slagavgift 40 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten