114471. Bo Von Zweigbergk Gouache 48x68

"Sista spiken" signerad Bo E v Z. Målad under 1920-talet

Varunr 114471

4 Maj 2019 16:21

Utrop 30000-40000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2140 SEK

11 000 SEK2019-04-28 22:44
10 000 SEK2019-05-03 13:19
8 000 SEK2019-05-01 14:34
7 000 SEK2019-05-01 11:08
1 600 SEK2019-05-01 10:24
200 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 25 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten