120105. Henrik Granroth, Olja duk, 65x52

"Domkyrkan, Karlstad, 1892", skador & hål på duken, Proveniens: Sverige Amerika Centret som var beläget i residenset Karlstad pg a. Upphörande

Varunr 120105

7 Juni 2020 19:54

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 700 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 1000-2000 SEK

700 SEK2020-06-07 19:51
650 SEK2020-06-07 19:39
600 SEK2020-06-07 19:36
450 SEK2020-06-07 16:18
300 SEK2020-05-28 23:18
200 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten