120109. Elisabeth Hedängen Akvarell 48x71

"Emigranter, målad 1982" Proveniens: Sverige Amerika Centret som var beläget i residenset Karlstad pg a. Upphörande. Proveniens: Sverige Amerika Centret som var beläget i residenset Karlstad pg a. Upphörande

Varunr 120109

7 Juni 2020 19:56

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 200 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 600-1200 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2140 SEK

200 SEK2020-06-07 19:18
200 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten