120110. San Fransisco Litografiskt blad 51x101

tidigt 1900-tal, motiv över San Fransisco 1849, reva
Proveniens: Sverige Amerika Centret som var beläget i residenset Karlstad pg a. Upphörande

Varunr 120110

7 Juni 2020 19:57

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 350 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 300-600 SEK

350 SEK2020-06-07 19:53
300 SEK2020-06-07 18:35
200 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten