120113. Skylt, plåt, Karlstads Egendoms & Affärsbyrå, Platsbyrå, Emigrantkontor, 55x117

skador, rost, Proveniens: Sverige Amerika Centret som var beläget i residenset Karlstad pg a. Upphörande

Varunr 120113

7 Juni 2020 19:58

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 9 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 4000-6000 SEK

9 000 SEK2020-06-07 19:55
8 500 SEK2020-06-07 19:39
3 800 SEK2020-06-06 22:25
1 500 SEK2020-06-06 18:29
1 100 SEK2020-06-06 00:13
900 SEK2020-06-05 23:08
350 SEK2020-06-04 22:11
200 SEK Startpris

Webauktion

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Bud hos Auktionsverket i Karlstad är bindande, och lagt bud innebär godkännande av Auktionsverkets gällande villkor. Avhämtning inom föreskriven tid är jag medveten